Tel. 510-444-424
22 223-59-69

Implanty w gabinecie stomatologicznym - Żoliborz, Bielany.

 

W naszej klinice dentystycznej posiadamy wysoce wykwalifikowanych lekarzy stomatologów z zakresu implantologii.  Sama implantologia jest pewnego rodzaju gałęzią protetyki jak i alternatywnym dla nich rozwiązaniem. Implant to sztuczna proteza wykorzystana dla celów odbudowy utraconego bądź zniszczonego uzębienia. Implanty wykonywane są z tytanu (metalu obojętnego dla organizmu człowieka i nie wpływającego negatywnie na jego zdrowie).


O implantach
Do implantu wkręcana jest koronka wykonana najczęściej z ceramiki mająca pełnić rolę naszego uzębienia. Implantologia jest dziedziną rozwijającą się, jednakże rozwiązania obecne już na rynku medycznym są na tyle rozwinięte, iż w pełni polecamy je naszym Pacjentom. implanty są najlepszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem przy konieczności uzupełnienia naszego uzębienia. Nasi lekarze specjaliści na wizycie stomatologicznej doradzą jakie rozwiązanie w danym przypadku byłoby najkorzystniejsze.


Kiedy stosowac implanty?
Czy istnieje możliwość i konieczność wstawienia implantów, oszacują jaki byłby to koszt, czas wykonania oraz odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania. W naszej klinice zatrudniamy jedynie profesjonalistów i wykwalifikowanych lekarzy stomatologów, specjalistów w swojej branży. Nasi lekarze cały czas przechodzą dodatkowe szkolenia i specjalizacje. Wszystko to gwarantuje, iż ich wiedza jest aktualna i zgodna jest z najnowszymi osiągnięciami i rozwiązaniami w stomatologii protetycznej - implantologii. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i wizyty w naszej przychodni.