Tel. 510-444-424
22 223-59-69

Ortodoncja w gabinecie stomatologicznym - Żoliborz, Bielany.

 

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii odpowiedzialną za profilaktykę i leczenie wad zgryzu oraz ułożenia zębów w szczęce. Wady zgryzu mogą wpływać na wadę wymowy, mogą być nieestetyczne, bądź mogą nawet przeszkadzać w codziennym życiu. jeżeli chciałbyś w końcu zrobić porządek ze swoimi zębami - ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.


Konsultacje
Na początku przeprowadzamy konsultację określając oczekiwania Pacjenta oraz przedstawiając możliwe rozwiązania i plan leczenia. Następnie, w przypadku gdy Pacjent decyduje się na leczenie, postępujemy zgodnie z obranym trybem. Jeżeli na ten przykład ma zostać założony stały aparat ortodontyczny - korekcyjny, wówczas pierw należy wyleczyć w pełni wszystkie zęby u stomatologa. Następnie zakładamy aparat, przeprowadzamy regulację, instruktaż i poprawiamy wadę zgryzu. Na co miesięcznych wizytach kontrolnych sprawdzamy postępy oraz korygujemy właściwe ułożenie zgryzu. Aparat ortodontyczny jest zakładany na różny okres czasu - w zależności od konkretnej sytuacji Pacjenta. Najczęściej jednak, czas ten nie przekracza półtora roku.


Korekcja
W międzyczasie oczywiście leczenie jest korygowane, na przykład po usunięciu wady dolnej szczęki, aparat jest zdejmowany i pozostaje nadal tylko na górnej szczęce. W naszej klinice stomatologicznej usługę ortodoncji świadczą wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, na bieżąco rozwijający swoje umiejętności. Oferujemy dogodne terminy, płatności i warunki leczenia. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na konsultacje ortodontyczną.