Tel. 510-444-424
22 223-59-69

Stomatologia dziecięcia w gabinecie stomatologicznym - Żoliborz, Bielany.

 

Dentysta dzieciom najczęściej kojarzy się jako zło konieczne. nie jest łatwo przezwyciężyć strach przed wizyta u lekarza dentysty, w szczególności, jeśli sama wizyta może kojarzyć się z borowaniem i odczuciem strachu przed nim. W naszej pracy realizujemy także specjalne usługi lecznicze skierowane do naszych najmłodszych Pacjentów. Sprawimy, że Twoje dziecko będzie się u nas czuło bezpiecznie i komfortowo.


Specjalnie dla dzieci
Specjalne podejście do dzieci jakie obierają nasi lekarze to także zmiana wizerunku dentysty i jego pozytywne odkrycie. Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko odwiedzi nas nader chętnie przy kolejnej wizycie kontrolnej. przy każdej wizycie dziecka, przeprowadzamy także krótki instruktaż i doradzamy, w jaki sposób zadbać o higienę jamy ustnej, aby w przyszłości jak najlepiej uchronić sie przed niszczeniem zębów i ubytkami. Przekażemy istotną wiedzę i wskazówki, podając na prostych przykładach co powinno sie robić, a czego unikać i ząbki były zdrowe.


Specjaliści dla dzieci
Stomatologia dziecięca w naszej klinice jest prowadzona przez specjalnie przygotowanych i wykwalifikowanych do tego celu lekarzy dentystów. Gwarantuje to właściwe podejście do dziecka i nie zrażenie go do dentystów. Nasi lekarze świadczą usługi na sprzęcie najwyższej jakości i z zastosowaniem najnowszych branżowych rozwiązań. Po wizycie w naszej klinice stomatologicznej, dziecko wraca do domu zadowolone, dumne i uśmiechnięte. Sprawdź jak przyjemna może być wizyta twojego dziecka u dentysty. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę kontrolną.