Tel. 510-444-424
22 223-59-69

Stomatologia dziecięca - w gabinecie dentystycznym- Żoliborz, Bielany.

 

Nasza przychodnia stomatologiczna świadczy szeroki zakres specjalistycznych usług dentystycznych. Jak istotny jest piękny, biały i zdrowy uśmiech wie na pewno każdy z nas. Warto na bieżąco dbać o zęby, regularnie wykonywać przeglądy, tak aby uniknąć większych problemów. Pamiętajmy, że drobne ubytki w zębach, można wyleczyć szybko i skutecznie. Zapraszamy państwa na przegląd stomatologiczny. Nasi dyplomowani lekarze przeprowadzą badanie i zaproponują ewentualne najlepsze leczenie zębów. Zdajemy sobie sprawę, że w usługach stomatologicznych niezwykle ważny jest kontakt z Pacjentem.


Pełen profesjonalizm
Wszelkie usługi wykonywane przez naszych lekarzy, nie tylko są z niezwykłą dbałością o szczegóły i z zachowaniem profesjonalizmu oraz sztuki dentystycznej, ale także z delikatnym i subtelnym podejściem do Pacjenta. Na życzenie Pacjenta leczenie stomatologiczne może zostać wykonane pod znieczuleniem miejscowym. Za wysoki kunszt naszej pracy świadczy zadowolenie i satysfakcja powracających oraz polecających nas Pacjentów.


Wykwalifikowana kadra
W naszej klinice stomatologicznej pracują wykwalifikowani profesjonaliści, posiadający ponadto szereg certyfikatów i dyplomów zaświadczających o ukończeniu specjalistycznych kursów. Powierzając nam zdrowie swoich zębów i jamy ustnej możesz być pewien, że otrzymasz usługę na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i najnowszych osiągnięć medycznych z dziedziny stomatologii. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia sie na wizytę kontrolną. Warto dbać o zęby!